Εμμανουήλ Καραλής: Η Κλέλια Ανδριολάτου πανηγύρισε το χάλκινο μετάλλιο του καλού της φίλου
Έχω την τύχη να γνωρίζω αυτή την οικογένεια, τόνισε η ηθοποιός για τον ολυμπιονίκη και τους γονείς του
Έχω την τύχη να γνωρίζω αυτή την οικογένεια, τόνισε η ηθοποιός για τον ολυμπιονίκη και τους γονείς του
06.08.2024, 15:43
Οι δυο τους είναι φίλοι και η Κλέλια Ανδριολάτου αποθέωσε τον αθλητή, με αναρτήσεις της στο Instagram. Αρχικά, η ηθοποιός παρακολούθησε την προσπάθεια του Καραλή στο κινητό της, από το αεροπλάνο, λίγο πριν την πτήση της. Τη στιγμή απαθανάτισε κάποιος τρίτος που την έβγαλε φωτογραφία.
«Έφτασες στα αστέρια» έγραψε σε ένα από τα stories της όταν πια ήταν επίσημο ότι ο Εμμανουήλ Καραλής είναι ολυμπιονίκης. Σε ένα άλλο story, αναδημοσίευσε τη φωτογραφία του «Μανόλο» με την οικογένειά του μέσα από το στάδιο λίγο μετά τη νίκη του και έγραψε:«Και επειδή έχω την τύχη να γνωρίζω αυτή την οικογένεια, σας το λέω, μια δυνατή οικογένεια κερδίζει! Αγάπη και Καλοσύνη! Σας αξίζει γιατί είστε όλοι μαζί».
Οι αναρτήσεις της Κλέλιας Ανδριολάτου
Ειδήσεις σήμερα:Ο Καραλής πέταξε στα 5,90μ. για το χάλκινο μετάλλιο στο Παρίσι: Ο ρατσισμός, η κατάθλιψη με έκαναν αυτό που είμαι τώραΟι φωτογραφίες που έκαψαν την Παραγουανή κολυμβήτρια – «Δεν με έδιωξαν» από το Ολυμπιακό χωριό, λέει τώραΗ ώρα του Τεντόγλου – Οι ελληνικές συμμετοχές της 11ης ημέρας των Ολυμπιακών Αγώνων στο Παρίσι
06.08.2024, 15:43
Δείτε Επίσης