Συναρπαστικό καλοκαίρι στη μικρή οθόνη
Κατασκοπικά θρίλερ, true stories, δράματα και ρομαντικές ιστορίες φέρνει αυτόν τον Ιούλιο το Vodafone TV στις οθόνες μας, επιλέγοντας τα καλύτερα από τους καλύτερους
Sponsored Content
Η ζωή το καλοκαίρι μπορεί να γίνει εξαιρετικά απολαυστική με σειρές και ταινίες για κάθε γούστο. Χορός, αγωνία, δράση και τρόμος εναλλάσσονται στην μικρή οθόνη με τις προτάσεις του Vodafone TV που επιλέγει ό,τι νέο και πιο hot υπάρχει. Από το The Bear season 3, το The Veil και το Under the Bridge, μέχρι το The First Omen και το Fantasmas ανακαλύπτουμε όλες τις διαθέσιμες σειρές και ταινίες από τους μεγαλύτερους δημιουργούς περιεχομένου, ΗΒΟ, Disney+, Warner και Viaplay, και οι διακοπές ξεκινούν από τη βεράντα και το σαλόνι μας. Φώτα, κάμερα, πάμε!
The Bear season 3
Την έχουν αποκαλέσει γαστρονομικό δράμα, μια από τις καλύτερες σειρές της τηλεόρασης, αριστουργηματική, και πολλά ακόμη. Ο λόγος για το The Bear του FX, τη σειρά που έχει κερδίσει το κοινό και τους κριτικούς και έχει στο επίκεντρό της την προσπάθεια για να κατακτήσει κάποιος αυτό που αγαπά.
Τώρα, στην τρίτη σεζόν η καθημερινή μάχη στην κουζίνα του εστιατορίου κορυφώνεται καθώς ο Carmy στοχεύει εμμονικά στην απόκτηση ενός αστεριού Μισελέν και πιέζει τον εαυτό του αλλά και όλους τους υπόλοιπους αναζητώντας τη γαστρονομική τελειότητα. Παρόλο που όλοι δίνουν τον καλύτερο εαυτό τους οι εντάσεις είναι συνεχείς και οι ισορροπίες κλονίζονται.